O nás

Chaty Kotárky

Chaty Kotárky se nachází v obci Rusava v centru Hostýnských vrchů, které jsou známé svou krásnou přírodou. Samostatně stojící dům okálového typu s vlastním parkovištěm. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, sportovní soustředění, týdenní i víkendové pobyty pro menší i větší kolektivy, školy v přírodě.

Dům je rozdělen na tři samostatné apartmány pro 2 - 4 osoby nebo pro 4 - 8 osob. V každém apartmánu je vybavená kuchyně, sociální zařízení s koupelnou. V ceně je povlečení, energie a úklid po odjezdu. V areálu je možnost WI-FI připojení. Dále je v areálu k dispozici venkovní stolní tenis, pískoviště , dětská houpačka, trampolína, ohniště, gril.

V případě zájmu můžeme zařídit snídaně, polopenze či plné penze v penzionu, který je vzdálen cca 500m od chat. Je možné si také pronajmout celý dům (minimální obsazenost 10 osob, maximální obsazenost 18 osob). Pro skupiny nabízíme společenskou místnost s vlastním výčepem.


Upozornění !!!
Jelikož se objekt nachází v blízkosti menší obytné zóny, tak není vhodný pro hlučné akce typu – pomaturitní večírek, loučení se svobodou atd.

Obrázek